Previous Entry Share Next Entry
арт-центр Я Глерея
kututunia

Арт-центр Я Галерея було засновано 12 квітня 2007 як інституцію цілком нового типу в мистецькому просторі України. Основною метою арт-центру є послідовна підтримка, розвиток і популяризація сучасного мистецтва. Діяльність центру не обмежується організацію виставок провідних українських художників – Я Галерея проводить лекції і майстер-класи, круглі столи і дискусії, ініціює музейні проекти, проводить виставки українських художників за межами країни. З моменту відкриття в приміщенні Я Галерея на Волоській, 55/57 існує бібліотека з мистецтва та архітектури, у співпраці з провідним українським кінокритиком Андрієм Алферовим діє кіноклуб А Кіно. В жовтні 2009 року відкрилось ще одне виставкове приміщення – Я Галерея на вул. Хорива, 49Б. Загалом арт-центр ініціює близько 150 проектів на рік як у власному виставковому просторі, так і на інших майданчиках.

Засновник арт-центру Я Галерея Павло Гудімов – куратор, колекціонер, відомий музикант, архітектор. За роки активної кураторської роботи він зібрав коло авторів з усієї країни – як визнаних майстрів, так і молодих художників. Павло Гудімов відкрито декларує цінність творів сучасного мистецтва і прагне створити всі умови для розвитку української культури.

Арт-центр є активною складовою культурного холдингу //гудімов арт проект, до якого також входять архітектурна майстерня «Я Дизайн», видавництво мистецької літератури «Артбук», креативна група «Акцент», музична група «Гудімов». Продуктивна взаємодія між різними складовими холдингу дозволяє комплексно підходити до реалізації мистецьких проектів.

2010 року Я Галерея розпочала програму «Генофонд», в рамках якої Павло Гудімов проводить кураторську роботу з молодими художниками. Результатами цієї роботи є персональні проекти молодих авторів.


Арт-центр Я Галерея на Волоській, 55/57

Працює з 10:00 до 20:00 без вихідних

Поділ, станція метро «Тараса Шевченка»

тел. /044/ 537 33 51

Арт- центр Я Галерея на Хорива, 49-Б

Працює з 10:00 до 19:00 окрім неділі 

Поділ, станція метро «Контрактова площа»

тел. /044/ 492 92 03  • 1
Несправедливость — это то что мешает мне жить по своему усмотрению. масляный обогреватель с вентилятором.

  • 1
?

Log in

No account? Create an account